Dainavos žodis

Astrologinė prognozė kitai savaitei

Astrologinė prognozė kitai savaitei, lapkričio 20–26 dienoms.

AVINAS

Savaitės pradžioje labiau seksis darbuotis vienumoje, individualiai nei su komanda. Visgi prireikus pasitelkite į pagalbą patikimus asmenis, užuot pasikliovę akla sėkme. Laisvalaikį skirkite ramimi poilsiui, tausokite sveikatą. Neeikvokite energijos apkalboms. Energijos ims daugėti nuo savaitės vidurio. Regis, sugebėsite atlikti daug darbų. Kita vertus, jūsų nesivaldymas, neatsargumas gali atnešti problemų ir jums, ir aplinkiniams. Atsargiai kelyje. Būkite apdairūs ir korektiški bendraudami su nepažįstamais žmonėmis.

JAUTIS

Savaitės pradžioje teks disciplinuotai ir kantriai dirbti bei konkuruoti. Būsite linkę reikšti iniciatyvą. Regis, išspręsti aktualų klausimą jums padės pažįstami žmonės, tarpininkai. Savaitės viduryje galite pasijusti kiek pasimetę dėl finansinių nesklandumų. Galbūt ir fiziškai nekaip jausitės. Būtų geriau, kad neapsikrautumėte darbais, vengtumėte masinių renginių. Savaitės pabaigoje norėsis įspūdžių, naujovių. Galimi ir išbandymai, ir laimėjimai. Gali paaiškėti, kad nauji patyrimai griauna įprastą požiūrį, skatina keistis.

DVYNIAI

Savaitės pradžioje įtemptai darbuositės, tačiau galite neobjektyviai įvertinti savo galimybes ir užsimoti per daug. Bus ramiau, jei nesistengsite kitiems diktuoti savo valios, šokiruoti kritiniais pastebėjimais. Visgi labiau tikėtina, kad veršitės kovoti už savo įsitikinimus, negrąžintas skolas, įrodinėti kompetentingumą, moralumą ar kt. Jei šiuo metu pavyks išsilaikyti prieš konkurentus bei nepatenkintus kolegas, tai netrukus įgysite daugiau įtakos bei populiarumo. Savaitgalį skirkite menui ir poilsiui. Saugokitės sukčių.

VĖŽYS

Savaitės pradžioje jūsų mintys suksis apie keliones ar studijų bei finansinius atsiskaitymus, jeigu tai aktualu. Domins karjeros, darbo perspektyvos. Galimi susitikimai su oficialiais veikėjais, politikais, darbo interviu ar pan. Labiau pasirūpinkite sveikata, įvaizdžiu, bet fizinį krūvį didinkite pamažu, antraip galima trauma. Savaitės pabaigoje sugebėsite energingai darbuotis, organizuoti. Galbūt susitiksite su senu pažįstamu. Galite gauti labai vertingų patarimų, intriguojamų kvietimų. Atsargiai su technika ir kelyje.

LIŪTAS

Savaitės pradžioje gali tekti aiškintis dėl neatliktų įsipareigojimų ar padarytų klaidų. Priekabūs žmonės vers jaustis nejaukiai. Pasistenkite išlikti korektiški ir nepasiduoti provokacijoms. Regis, teks spręsti ir finansinius reikalus, susijusius su mokesčiais, draudimu, baudomis, skolomis, paveldėjimu ar alimentais. Nuo savaitės vidurio itin parūps vaikai, mokslas, karjera, teisiniai reikalai. Galbūt imsitės atsakomybės ir darbų, kuriuos sunku įveikti, nes daug kas priklausys nuo aplinkybių, o ne nuo jūsų pastangų.

MERGELĖ

Savaitės pradžia nepalanki sveikatai bei kai kurioms medicininėms procedūroms. Nors atrodysite nusiteikę plušėti, tačiau rimtesniems darbams jums gali pritrūkti ir kantrybės, ir aplinkinių palaikymo. Pasistenkite elgtis korektiškai ir atsakingai, nes kaip šauksite, taip jums ir atsilieps. Būtų gerai, kad susitvarkytumėte aplinką, laiku sumokėtumėte mokesčius. Savaitės pabaigoje galbūt pavyks įgyvendinti planą, susijusį su renginiu, kelione, konferencija. Dėl savo sėkmės galite įgyti priešų.

SVARSTYKLĖS

Savaitės pradžia nežada stabilumo. Galite neišvengti finansinių neaiškumų, nuostolių dėl vaikų eibių ar pan. Jeigu jautriai į tai reaguosite, ramių nervų neišsaugosite. Kita vertus, jūsų kruopštumas, darbštumas dirbant ar mokantis neliks neįvertintas. Galite prisiimti naujų įsipareigojimų. Galbūt iš artimų žmonių sulauksite priekaištų, kad jums per mažai rūpi jų problemos ir per daug savęs atiduodate darbui. Regis, savaitgalį atsipalaiduosite ir paišlaidausite. Galimas originalus pirkinys, neįprasta investicija.

SKORPIONAS 

Savaitės pradžia nežada taikos ir ramybės. Pasireikš avantiūrizmas, noras maištauti. Kita vertus, rimtas pokalbis bei vaisingos pastangos gali padėti išspręsti kažkokią problemą. Nepašykštėkite dėmesio mylimam žmogui, vaikams – tai jiems labai svarbu. Šiuo metu būtina tinkamai vykdyti pareigas ir gerai sutarti su kolegomis. Tik šitaip išvengsite konfrontacijos. Daugiau dėmesio skirkite tvarkai ir higienai. Savaitgalio smagumai priklausys nuo santykių su artimais žmonėmis. Santykiai gali labai pagerėti.

ŠAULYS

Savaitės pradžioje domėsitės sąmokslo teorijomis. Bus nelengva atskirti tikra nuo netikro. Visgi, jei nepuoselėjate nerealių troškimų, rimtų nusivylimų nepatirsite. Gali pavykti sumanymas, susijęs su nekilnojamuoju turtu, praktiniais šeiminiais reikalais. Neblogas metas kūrybai, protiniams žaidimams, konkursams. Mylimas žmogus, vaikai iš jūsų reikalaus daug dėmesio. Jeigu pastarojo pristigs, gali prasiveržti negatyvių emocijų vulkanas su traumų rizika. Saugokite savo ir kitų sveikatą.

OŽIARAGIS

Savaitės pradžioje aktualūs bus reikalai, susiję su žiniasklaida, mokslu, ryšiais, reklama. Galbūt sulauksite žinučių apie giminaičių, draugų numatomus vizitus. Siekite konkretumo, jei teks derėtis, sudarinėti sutartis, informuoti kitus žmones. Tikrai ne viskas, ką išgirsite ir sužinosite, jums bus malonu. Svarbu nesureikšminti replikų apkalbų, sąmokslo teorijų. Savaitės antroje pusėje tenkinkitės kasdienybės rutina, šeimine aplinka. Kuo mažiau šurmulio ir atviravimų, tuo geriau. Saugokite paslaptis ir sveikatą.

VANDENIS

Šios savaitės pradžia bus gana nerami, kupina negatyvių emocijų arba nesuvaldomų įvykių. Saugokitės traumų, ugnies, agresijos. Savaitės vidurys jau žada stabilizuojantį poveikį ir daugiau saugumo. Pagal galimybes gerinkite savo gyvenimo sąlygas, kurkite jaukumą. Regis, gausite naudingą patarimą. Jeigu aktualijos suksis apie mokslą, komerciją, reklamą, darbo reikalus, galbūt sulauksite pasiūlymų, susijusių su stažuote, įsidarbinimu, įsitraukimu į interesų grupę ar kt. Savaitgalį prioritetą teikite šeimai.

ŽUVYS

Savaitės pradžioje stigs pozityvios energijos ir vidinės ramybės. Nerimo kels mintys apie ateitį arba sveikatą. Saugokitės peršalimo bei senų negalavimų paūmėjimo. Veikiausiai savaitės viduryje jausitės stipriausiai ir šį tą darysite su tikru optimizmu. Artėjant savaitgaliui, vėl augs įtampa. Jūsų viltys lengvai pasipelnyti ar ką nors laimėti kitų sąskaita gali nepasiteisinti. Slapčia dėl kažko graušitės, pavyduliausite. Kita vertus, gali nudžiuginti gautas laiškas, kvietimas. Venkite rizikos kelyje, saugokitės sukčių.

Horoskopą sudarė Sidonija Kulikauskienė.

Dalintis:

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

traffix.lt

Taip pat skaitykite: