Dainavos žodis

Simno ŽŪM tinklininkės PMĮ žaidynėse – pirmos Lietuvoje

Nuotraukoje: (stovi) Simno ŽŪM direktorius Gintautas Radžiukynas, Diana Žiugždaitė, Viktorija Žukauskaitė, Laura Simanavičiūtė, Gabrielė Stankevičiūtė, Samanta Norkūnaitė, komandos vadovas Napaleonas Andrijauskas, (sėdi) Akvilė Murauskaitė, Evelina Stankevičiūtė, Tautvilė Grinkevičiūtė (komandos kapitonė), Jekaterina Kovalskaja. (Akvilės Grėbliūnaitės nėra nuotraukoje.)

2019 m. vasario 13 d. Alytuje, profesinio rengimo centre, įvyko Lietuvos profesinio mokymo įstaigų merginų finalinės tinklinio varžybos, kuriose iškovojo teisę dalyvauti 6 zonų komandos nugalėtojos. Simno žemės ūkio mokyklos merginų komanda atstovavo Alytaus zonai, užėmė I vietą ir iškovojo teisę atstovauti Lietuvai PMĮ Baltijos žaidynėse.
Kauno zonai atstovavo Jonavos politechnikos mokykla, kuri iškovojo II vietą.
III vietą laimėjo Klaipėdos turizmo mokykla.
Ketvirtosios liko Šiaulių profesinio rengimo centro atstovės.
Penktoji vieta atiteko Panevėžio Margaritos Rimkevičaitės paslaugų ir verslo mokyklai.
Dėl gripo epidemijos finale nedalyvavo Vilniaus zonos nugalėtoja Visagino technologijos ir verslo profesinio mokymo centro komanda.