Dainavos žodis

Senjorų naktišokiai

Spalio mėnesį kviečiame net į dvejus šokių vakarus! Vėstant orams, mylinčius šokį susiburti draugėn SENJORŲ NAKTIŠOKIUOSE kviesime du kartus per mėnesį. Jūsų  laukia dar daugiau muzikos, šokių ir šypsenų.

Pirmasis šio mėnesio šokių vakaras jau spalio 16-ąją, kurio metu suksimės skambant visiems puikiai pažįstamoms atlikėjo Dainiaus Juozapavičiaus melodijoms.

Spalio 30-ąją Jums smagius ritmus dovanos net dvi Veliuonos kultūros centro kapelos, Alytuje viešėsiančios jau nebe pirmąjį kartą. Smagiai muzikuos kapela MARGI BLYNAI ir savo energija stebinanti kapela ČIRPULĖ, grojanti populiariausias polkas, valsus, fokstrotus, folklorinių šokių melodijas.

_________________________________________________________________

Visuomenės informavimo tikslu Alytaus kultūros centro (Pramonės g. 1B, Alytus, tel. +370 601 18524, el. p. komunikacija@alytuskc.lt)  organizuojamo renginio metu bus fotografuojama ir (arba) filmuojama. Dalyvaudami renginyje sutinkate, kad renginio metu padarytos nuotraukos ir (arba) vaizdo įrašai bus skelbiami viešai be papildomo Jūsų sutikimo įstaigą pristatančioje medžiagoje, puslapyje www.alytuskc.lt, socialiniuose tinkluose ir (ar) žiniasklaidos priemonėse. SVARBU. Jei nepageidaujate būti fotografuojami ir (arba) filmuojami arba nesutinkate su nuotraukų ir (arba) vaizdo medžiagos skelbimu, prašome apie tai informuoti renginio organizatorių arba fotografą. Išsamesnę informaciją apie fotografavimą ir (arba) filmavimą teikiame el. p. komunikacija@alytuskc.lt, mob. +370 601 18524.

Dalintis:

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

traffix.lt

Taip pat skaitykite: