Dainavos žodis

Dviejų rašytojų tandemas kviečia į knygos pristatymą: Irena Buivydaitė-Kupčinskienė ir Jolita Herlyn bei jų romanas „Atgimusi melodija“

Alytiškių numylėtinė Irena Buivydaitė-Kupčinskienė ir gyvenimiškų istorijų virtuozė Jolita Herlyn, pasirodo, yra ir puikios bendraautorės. Balandžio 19 d. 17 val. Alytaus Jurgio Kunčino viešojoje bibliotekoje (Seirijų g. 2) jos pristatys debiutinį romaną „Atgimusi melodija“.

Pirmą kartą Alytuje – kultūrinių patirčių festivalis „Nuo Art‘isto iki Me(n)talisto“!

Alytaus Jurgio Kunčino viešoji biblioteka jaunimui dovanos neišdildomų kultūrinių įspūdžių ir patyrimų! „Nuo ART’isto iki Me(n)talisto“ – pirmasis tokio pobūdžio festivalis Dzūkijos sostinėje, skirtas jauniems smalsiems žmonėms bei jų naujiems atradimams – jau balandžio 19-ąją.

Šv. Valentino dieną – pasimatymas bibliotekoje

Įsimylėjėlių dieną užsukti į svečius kvies Alytaus Jurgio Kunčino viešoji biblioteka (Seirijų g. 2). Čia skaitytojų ar tiesiog praeivių lauks jaukus kampelis fotosesijoms ir… knygos! Dailiai supakuotos, o viduje – meilę dovanojančios istorijos. Įamžinkite akimirką su mylimais žmonėmis. Na, o jei ateisite vienas – kompaniją palaikys pasimatymų kampelyje jūsų laukianti knyga.