Dainavos žodis

„Pro rakto skylutę“ – išskirtinė paroda, DIZAINO SAVAITĖS dalis

Kada prasidėjo raktų istorija? Kur rasta seniausia medinė spyna? Kokie įdomiausi raktai saugomi Alytaus kraštotyros muziejuje?
Tai ir dar daugiau sužinosite apsilankę parodoje „Pro rakto skylutę“, kuri Alytaus kraštotyros muziejuje atidaroma birželio 13 d., 17 val.
Atvykusių laukia staigmena – neįprastas patekimas į parodą. Įdomu koks jis – kviečiame apsilankyti ir patiems patirti!

Janinos Buzūnaitės-Žukaitienės tapybos darbų parodos „Vaizdai ir mintys sielai“ atidarymas su poezijos ir muzikos prieskoniu

Gegužės 9 d. 17 val. Alytaus Jurgio Kunčino viešojoje bibliotekoje (Seirijų g. 2) vyks dailininkės, poetės, skulptorės ir papuošalų kūrėjos Janinos Buzūnaitės-Žukaitienės tapybos darbų parodos „Vaizdai ir mintys sielai“ atidarymo vakaras, kuriame laukia ir gausus būrys svečių.

Remio Ščerbausko fotografijų paroda „Nesuvaidintos istorijos“

Paroda veiks 2024 02 05– 2024 04 08Parodas kviečiame apžiūrėti II-V 10–18 val. 1 val. iki kiekvieno renginio (pietų pertrauka 13–14 val.) Kiekviena R. Ščerbausko fotografija – savitas pasakojimas ar momentinis miesto teatras, nors jame nieko nėra iš anksto surežisuota, niekas nėra įspėtas, o kartais net nenutuokia, kad pateko į kadrą. Ir svarbiausia, jog užfiksuota … Skaityti toliau