teismas

Teismo sprendimu, savo kūdikio jauna moteris nematys 3 mėnesius

, Justina Pocevičiūtė
Alytaus rajono apylinkės teismas tenkino prokurorės prašymą ir jaunai moteriai, įtariamai kūdikio sužalojimu, tris mėnesius uždraudė artintis prie sūnaus. 
21-erių moteris areštinėje praleido keletą parų. Alytiškė įtariama smurtu prie 4 mėnesių neturintį sūnų. „Mes kreipėmės į teismą, kad būtų skirta kardomoji priemonė – tris mėnesius motina būtų skyriumi nuo sūnaus.

Alytaus rajono santuokų rūmai gali atitekti verslininkui?

, Goda Čiginskaitė
Alytaus rajono savivaldybės santuokų rūmai, kur tuokiasi ne tik rajono, bet ir miesto poros, gali atitekti verslininkui Valiui Smaidžiūnui. Tokį sprendimą priėmė pirmos instancijos teismas. Alytaus rajono savivaldybė šį sprendimą apskundė.
Alytaus rajono savivaldybei priklausantys Santuokų rūmai naudojami ne tik rajono, bet ir miesto porų iškilmingoms santuokoms registruoti. Netikėta žinia – verslininkui V. Smaidžiūnui priklauso dalis šio pastato.

„Palermo“ savininkas nenusimena dėl nepalankaus teismo sprendimo

, Justina Pocevičiūtė
Teismas paliko galioti Alytaus miesto savivaldybės administracijos direktoriaus sprendimą dėl picerijos „Palermo“ alkoholio licencijos panaikinimo, atmetęs UAB „Šaltmėtė“ skundą kaip nepagrįstą.
Kauno apygardos administracinis teismas nusprendė, kad Alytaus miesto savivaldybės administracijos direktoriaus 2015 m. rugsėjo 30 d. įsakymas, naikinantis UAB „Šaltmėtė“ licenciją prekiauti alkoholiniais gėrimais, yra teisėtas, bei „Palermo“ skundą atmetė kaip nepagrįstą.

Smurtaujantys tėvai patiria ne tik viešą gėdą – ragauja ir duonos už grotų

, Goda Čiginskaitė
Lietuvą apskriejo žinia apie verslininką, Valstiečių ir žaliųjų sąjungos Varėnos skyriaus pirmininko pavaduotoją Žydrūną Marcinkevičių, kuris aštuonmetį sūnų mušė laidu.

Julius Sabatauskas pripažintas nekaltu dėl eismo įvykio

, Daina Baranauskaitė
Policijos pareigūnai skelbia baigę tyrimą dėl eismo įvykio, kuriame alytiškis Seimo narys Julius Sabatauskas partrenkė pėsčiąjį. Tyrimo išvados – jog Seimo narys nekaltas, buvo blaivus, o kliudytam neblaiviam pėsčiajam skyrė 20 eurų dydžio baudą.
Pėsčiųjų perėjoje Ulonų gatvėje praėjusių metų gruodžio 10 dieną alytiškis seimūnas J. Sabatauskas buvo patekęs į eismo įvykį, kurio metu jis partrenkė pėsčiąjį, kuris būdamas girtas įžengė į perėją ir čia buvo kliudytas Seimo nario vairuojamo automobilio.

Teismo verdiktas – sodininkų bendrijoje „Dzūkija“ kelias išasfaltuotas teisėtai

, Goda Čiginskaitė
Alytaus rajono apylinkės teismas paskelbė verdiktą dėl asfaltuoto kelio sodininkų bendrijoje „Dzūkija“. Kadangi po asfaltavimo darbų dalis sodininkų buvo įsitikinę, kad jie atlikti nesilaikant teisės aktų, bendriją padavė į teismą. Po kone metų byla pasiekė finišo tiesiąją – teisėja paskelbė, kad kelias išasfaltuotas teisėtai.
Kone metus – tiek laiko sodininkų bendrijos nariai, pasidalinę į skirtingas barikadų puses, varstė Alytaus rajono apylinkės teismo duris. Nesutarimų objektas – kelias sodų bendrijoje, asfaltuotas praėjusių metų gegužės mėnesį.

Giminaičiams dovanojusi dalį namo politinė kalinė su jais dabar sukasi teismų karuselėje

, Daina Baranauskaitė
Garbaus amžiaus alytiškė, turinti dalį namo prestižinėje miesto vietoje, neturi kam testamentu jo palikti, mat savo vaikų neturi. Tikėjosi, kad senatvėje prižiūrės sesers vaikai, kuriems kitą dalį savo didelio namo ir padovanojo pieš ketvirtį amžiaus. Tačiau šiandien buvusi politinė kalinė visiškai vieniša, o su tais, kuriems dovanojo dalį savo turto, sukasi teismų karuselėje.
Garbaus amžiaus moteris Valerija Šarakvosienė gyvena ne skurde.

Teismo verdiktas: iš darbo Laura Radzevičiūtė atleista neteisėtai

, Daina Baranauskaitė

Antradienį Kauno apy­gardos teismas priėmė buvusiai Alytaus teatro direktorei Laurai Radze­vičiūtei palankų spren­dimą. Teismas pripaži­no, kad moteris atleista neteisėtai, jai iš savival­dybės iždo teks išmokėti per 5 tūkstančius eurų. Tiesa, L. Radzevičūtė planuoja kreiptis į teis­mą ir žalą išieškoti iš ją atleidusių asmenų.

Buvusi Alytaus teatro direktorė švenčia pergalę. Kauno apygardos teismas nu­sprendė, kad moteris iš teatro vadovės pareigų atleista ne­teisėtai.

Dėl savavališkos skulptūros „Žiedas“ statybos Alytus prarado daugiau kaip 16 tūkst. eurų

, Daina Baranauskaitė
Alytaus rajono apylinkės teismas Alytaus miesto savivaldybės administracijai skyrė 2,9 tūkst. eurų baudą už skulptūros „Žiedas“ šalia naujo pėsčiųjų ir dviračių tilto per Nemuną savavališką statybą.
Vis tik teismas skyrė minimalią baudą atsižvelgęs į tai, kad pažeidimas pašalintas – gautas leidimas statyti statinį. 
Alytaus miesto savivaldybei teks sumokėti 13,4 tūkst. eurų įmoką į valstybės iždą už savavališkos statybos įteisinimą.

Prieštaraudami dėl Pusiaukelės namų steigimo, alytiškiai pasiryžę pasiekti ir Strasbūrą

, Daina Baranauskaitė
Ulonų gatvės gyventojai kreipėsi į Alytaus miesto savivaldybės tarybą, pataisos namų direktorių, Teisingumo ministeriją, netgi šalies prezidentę ir kitas institucijas pareikšdami, kad jiems už akių, neteikiant jokios informacijos, Kalėjimų departamentas nupirko Ulonų g. 31 esantį pastatą ir jame steigia Pusiaukelės namus. Žmonės kategoriškai nenori Pusiaukelės namų kaimynystės.
Alytuje, Ulonų gatvėje, Kalėjimų departamentas įsigijo pastatą Pusiaukelės namų steigimui.
Surinkti turinį