verslininkas

Veiklą išplėtęs verslininkas jau kuria naujus planus

, Alytaus rajono savivaldybės informacija
Prieš kelis mėnesius Alytaus rajono Genių kaime buvusiose dirbtuvėse atidarytas vilkikų servisas. Dešimtmetį tarptautinių krovinių pervežimu užsiimantis verslininkas praplėtęs veiklą sako  jau galvojantis apie tolimesnę verslo plėtrą.
Tarptautinių pervežimų uždaroji akcinė bendrovė „Jutėja“ šių metų pradžioje įsikūrė Alytaus rajono Genių kaime ir šalia vykdomos veiklos pradėjo vilkikų remontą. Įmonės savininkas ir direktorius Vidmantas Maknevičius daug darbo ir lėšų įdėjo, kad apleistas patalpas pritaikytų servisui. „Patalpas įsigijau visiškai apleistas.

Elektros tiekimą nutraukusiam verslininkui – tūkstantinės baudos

, Alius Mikelionis
Buvusioje vaikų poliklinikoje (Vilties g. 5) patalpas iš A. Povilansko įsigiję žmonės ir čia įkūrę parduotuves ar kitas paslaugas teikiančias įmones pateko į savotiškus jo spąstus, mat rugsėjo pirmą dieną patalpų pardavėjas staiga nutraukė elektros tiekimą. Kad verslininkai patys nepasijungtų elektros, ėmė saugoti skydinę.
Pasak elektros neturinčių verslininkų, A. Povilanskas reikalavo pasirašyti elektros subtiekimo sutartį, tačiau verslininkai norėjo tiesiai atsiskaityti už elektrą. Tai galima padaryti tik visų patalpų savininkų bendru sutarimu, bet A.

Alytaus verslininkas į miesto valdžią kreipiasi tekstu švieslentėse

, Goda Čiginskaitė
Nuo antradienio vakaro Alytuje trijose mieste esančiose švieslestėse pasirodė tekstas, kuriame verslininkas Žilvinas Treigys kreipiasi į miesto valdžią dėl ketinimų panaikinti dalį jo vadovaujamos įmonės lėšomis įrengtos automobilių aikštelės.
Švieslentėse išplatintas tekstas: „Dėl dabartinių miesto vadovų veiksmų planuojančio emigruoti alytiškio nuomonė: teistų, politinių kenkėjų bei leidimą nešioti ginklą turinti iš anksto susitarusių asmenų grupuotė  beveik metus laiko mane provokuoja kreiptis į teismą dėl nuostolių iš savivaldybės priteisimo už planuoja

Miesto tarybos narys, verslininkas Sigitas Leonavičius laimėjo bylą prieš Albiną Kvietkauską

, Daina Baranauskaitė
Alytaus rajono apylinkės teismas baigė nagrinėti ir paskelbė verdiktą byloje, kurioje miesto tarybos narys, verslininkas Sigitas Leonavičius įrodė, jog alytiškis Albinas Kvietkauskas žemino jo garbę ir orumą tikrovės neatitinkančiais teiginiais internetiniuose komentaruose.  Esą komentarų rašymas Sigito Leonavičiaus atžvilgiu prasidėjo dar 2016 metais.
„Šis pilietis komentaruose išsakydavo šmeižikiškus dalykus, neatitinkančius tikrovės, žeminančius mano garbę ir orumą.

Alytaus rajono santuokų rūmai gali atitekti verslininkui?

, Goda Čiginskaitė
Alytaus rajono savivaldybės santuokų rūmai, kur tuokiasi ne tik rajono, bet ir miesto poros, gali atitekti verslininkui Valiui Smaidžiūnui. Tokį sprendimą priėmė pirmos instancijos teismas. Alytaus rajono savivaldybė šį sprendimą apskundė.
Alytaus rajono savivaldybei priklausantys Santuokų rūmai naudojami ne tik rajono, bet ir miesto porų iškilmingoms santuokoms registruoti. Netikėta žinia – verslininkui V. Smaidžiūnui priklauso dalis šio pastato.

Neregei sutiko pagelbėti Alytaus verslininkas

, Goda Čiginskaitė
Į „Dainavos žodį“ kreipėsi prieš 26 metus regėjimo netekusi alytiškė Jonė Gaidžiūnaitė. Moteris jau kuri diena negali ramiai miegoti, mat neužsirakina pagrindinės jos buto durys, kurias specialia įranga išlaužė ugniagesiai, gelbėdami jos gyvybę. Gyvybė išgelbėta, tačiau durys sugadintos, o iš 112 eurų invalidumo išmokos moteris neišgali pasisamdyti staliaus. Neregei sutiko pagelbėti bendrovės „Jundos stalių gaminiai“ direktorius Gediminas Jegelevičius.
Prieš 26-erius metus regos netekusi alytiškė Jonė Gaidžiūnaitė braukia ašaras.

Sušlubavus sveikatai, žinomas Alytaus verslininkas nulėkė nuo kelio

, Savaitraščio „Dainavos žodis" inf.
Antradienį apie vidurdienį kilo sąmyšis Alytuje, šalia Naujosios–Žuvinto–Raudonkalnio gatvių sankryžos. Automobilis „Subaru“, kirtęs sankryžą, nuvažiavo nuo kelio ir numušęs apsauginę tvorelę sustojo prie pakelėje augančių krūmokšnių. 
Kaip pasakojo liudininkai, iš automobilio išlipęs vairuotojas svirduliavo ir nesuprato, kaip čia atsidūrė. Įvykį mačiusių alytiškių teigimu, nuo kelio nulėkusį automobilį vairavo Alytuje gerai žinomas verslininkas. 
Į įvykio vietą atskubėjo net 2 policijos ekipažai ir greitosios pagalbos automobilis.
Surinkti turinį