Politika

„Energy cells“ keturis baterijų parkus įrengs ir į Lietuvos energetikos sistemą integruos iki šių metų pabaigos.

Mados industrija yra viena didžiausių aplinkos teršėjų. Bet būti madingu taip norisi! Tad kaip viską suderinti? Rinktis dėvėtus drabužius, kurti naujus jų derinius ir stebinti pasaulį savo tvariu kūrybiškumu!

Krokialaukio sala.

Paskutiniųjų Giluičio ežero (Simno sen.) ir Krokialaukio tvenkinio ties Sala (Krokialaukio sen.) maudyklų vandens tyrimų rezultatai viršijo leistinas ribas, todėl šiuo metu rekomenduojama vengti maudynių šiuose vandens telkiniuose.

Su interaktyviu Lietuvos daugiabučių renovacijos žemėlapiu galite susipažinti šiuo adresu: https://map.betalt.lt.

Dzūkijos sostinės gyventojai ir miesto svečiai galės džiaugtis ir mėgautis naujomis erdvėmis, kurios pagyvins miestą, padarys jį dar gražesnį ir jaukesnį.

Birželio 23 d., Alytaus kolegijoje vyko aukštojo mokslo diplomų įteikimo ceremonija.

Birželio 22 d. vykusiame Alytaus rajono savivaldybės tarybos posėdyje vienbalsiai pritarta savivaldybės ir Vytauto Didžiojo universiteto bendradarbiavimo sutarčiai.

Alytaus rajone vasaros laikotarpiu vaikai bus ugdomi Alytaus r. Simno gimnazijos Simno ikimokyklinio ugdymo skyriuje. Kitos įstaigos nedirbs vieną arba du vasaros mėnesius.

Apleisto ar neprižiūrimo, ne pagal paskirtį naudojamo nekilnojamojo turto savininkai sulauks raginimo jį sutvarkyti, o nesutvarkę turės sumokėti didžiausią nekilnojamojo turto mokesčio tarifą.

Net 264 Alytaus rajono gimnazijų jaunieji šauliai ir šių gimnazijų bendruomenių nariai kartu su savo būrelių vadovais dalyvauja  Šv. Jokūbo kelio jaunųjų ambasadorių estafetėje.

Alytaus rajono savivaldybės taryba už ypatingus nuopelnus Alytaus rajonui ir Lietuvos valstybei, vykdant ilgalaikę sistemingą visuomeninę veiklą mokslo, kultūros, švietimo ir aplinkos apsaugos srityse Garbės piliečio vardą suteikė Kazimierui Sventickui (po mirties).

Alytaus rajone praūžusi smarki liūtis ir patvinę upeliai sugadino nemažai kelių, sukėlė pavojingų nuošliaužų.

Birželio 15 dieną Trečiojo amžiaus universiteto (TAU) studentams buvo įteikti diplomai. Juos pasveikinti atvyko Alytaus rajono savivaldybės meras Algirdas Vrubliauskas, Alytaus miesto meras Nerijus Cesiulis.

Savivaldybės vadovai domėjosi gaminama produkcija, įmonės veikla, naujais projektais, kalbėjosi su darbuotojais.

Alytaus rajono savivaldybės meras, Šv. Jokūbo kelio savivaldybių asociacijos prezidentas Algirdas Vrubliauskas palinkėjo sėkmės einantiems Šv. Jokūbo keliu.

Jaunimo parke neseniai pastatytose krepšinio ir vaikų žaidimų aikštelėse smagaus šėlsmo netrūksta. Netrūksta jo Alytaus miesto savivaldybės administracijoje, tik nesmagaus, nes norint, kad aikštelės išliktų, teks jas įteisinti.

Alytaus rajono savivaldybės meras, Alytaus regiono plėtros tarybos visuotinio dalyvių susirinkimo pirmininkas Algirdas Vrubliauskas dalyvavo Liubline (Lenkija) vykusiame Trijų jūrų regiono forume.

Pirmuosius laivus tikimasi prišvartuoti jau kitąmet. Laivyba pradžioje planuojama nuo Druskininkų pro Alytų iki Birštono, o vėliau ir iki Kauno.

Alytaus rajono savivaldybės meras Algirdas Vrubliauskas ir savivaldybės administracijos atstovai dalyvavo valstybės įmonės Vidaus vandens kelių direkcija inicijuotoje tarptautinėje konferencijoje „Laivybos Nemunu ir Augustavo kanalu plėtros galimybės“.

Jau daugiau kaip 13 metų Alytaus r. VVG vadovauja Vida Vrubliauskienė, kuri telkia žmones bendram tikslui.

Šeši Alytaus rajono savivaldybės tarybos nariai paskelbė nutraukiantys veiklą Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos frakcijoje. Nuo šiol taryboje jie tęs darbą Demokratų frakcijoje „Vardan Lietuvos“.

Daugiau informacijos apie Daugiabučių atnaujinimo (modernizavimo) programą galite rasti: www.betalt.lt arba telefonu 8 614 99699.

Atkreipkite dėmesį, kad šiam paraiškų priėmimo etapui įsigaliojo tam tikri svarbūs pakeitimai.

Alytaus rajone lankėsi Kėdainių rajono savivaldybės delegacija. Vizito tikslas – pasidomėti, kaip Alytaus rajono savivaldybės pirminės sveikatos priežiūros centras (PSPC) teikia mobiliąsias ambulatorines ir odontologo paslaugas.

Alytaus rajono savivaldybės vadovas Algirdas Vrubliauskas trečiadienį savivaldybėje priėmė Lietuvos politinių kalinių ir tremtinių sąjungos Pietų Lietuvos filialų koordinatorių Romualdą Požėrą, Alytaus filialo vadovę Stasę Tamašauskienę ir filialo tarybos narį Zigmą Bartkų.

„Norime, kad kuo daugiau žmonių ateitų į turgų pirkti ir prekiauti“, – apie turgaus idėją kalba M. Kazočiūnas.

Dzūkijos–Suvalkijos saugomų teritorijų direkcijai vadovaus Paulius Čeponas, Žuvinto biosferos rezervato direktorius.

Nuo gegužės 23 dienos prasideda Likiškėlių–Santaikos g. žiedinės sankryžos įrengimo darbai.